Deputāta R.Kola izteiktās domas komentē

Narine Abagjana Sica Godātais, Kola kungs! Patiess prieks, ka izrādot cieņu ne tikai 1,5miljons upuriem, bet to ģimenes locekļiem un piederīgiem, kas gaidīja 106 ilgus gadus viņu sāpju atzīšanu, Jūs saucat 1915.gada notikumus īstajā vārdā — genocīds! Un ļoti ceram, ka deklarācija tiks pieņemta, ierindojot Latviju to valstu sarakstā, kas ne tikai deklarē augstās humānās vērtības un cilvēktiesības, bet arī spējīga konsekventi nosodīt to pārkāpumus!

Fb.2021.04..27

Ilze Paegle-MkrtcjanaŠķiet, visai daudzu būtisku un svarīgu jautājumu apspriešana pēdējā laikā izvēršas dedzīgā diskusijā par to, cik eņģeļu var vienlaicīgi dejot uz adatas smailes… Un, ja nu to nez kāpēc nav iespējams precīzi noskaidrot, tad jo sliktāk būtiskajiem un svarīgajiem jautājumiem. Reductio ad absurdum nebūt nav jauns paņēmienshttps://en.m.wikipedia.org/…/How_many_angels_can_dance….

Fb.2021.04..27

Rafi Haradžanjans: Es nesaprotu — Latvijas deputāts uzskata, ka Pāvests Pāvils II nav izpētījis visplašāko, bagātāko Vatikāna arhīvu materiālu? Un bez tā piekrīta armēņu Genocīda atzīšanai? Bet prezidents Džo Baidens pagāja garām Baltā nama arhīvam? Tie paši 1915 g. vēstījumi, kurus rakstīja ASV vēstnieks Henrijs Morgentau? Un tam visam nepievērsa uzmanību? Vai nav dīvaini tā domāt?

Haik NahapetNav svarīgi, cik garu tekstu jūs uzrakstisiet lai attaisnot savu ‘projektu neparakstīšu’ pozīciju. Jūs paši rakstat, ka vadat Ārlietu komisijas darbu, un loģiski ka šis bija tas komisijas jautājums, kuru jūs nespējat izstrādāt līdz loģiskam rezultātam (fakts). un jums papildus nepatīk, ka jūsu neizpilditus pienākumus tagad paņēma uz sevi citu frakciju pārstāvji, un viņi izpauž šim jautājumam viennozīmīgu viedokli, demonstrējot saviem atbalstītājiem politisku varu, demokrātiskas un filantropiskās vērtības, tajā pašā laikā kad jūs demonstrējat, ka melnās ikras garša jums ir svarīgāka par atklātu un tiešo pozīciju pret pasaules terorisma.

Fb.2021.04..28

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: