Политолог Кристиан Розенвальд прокомментировал — не таясь! — недавнее бакинское выступление президента Латвии

Skumji! Esam valsts bez principiem, bez atmiņas, bez ideāliem… Kas maksā, tā dziesmu arī dziedam. Un vēl arī sevi protam pārliecināt, ka tā jau mūsu pašu dziesma…
Nu kā var šādi izteikties valsts vadītājs, kura tauta vēl nesen bija citu tautu apspiesta, izbaudījusi Sibīrīju u.c.? Un kāda ir cena šādai principu nodošanai — tikai tāpēc vien, lai pie mums atbrauktu ciemos Azerbaidžanas prezidents? Ko par to saka visas četras Latvijas krīstīgās konfesijas? Tā ir mūsu solidārā attieksme pret vissenākās kristiešu valsts problēmām? Mums tuvāka ir musulmaņu Azerbaidžāna vien tāpēc, ka tur tagad ir nafta?
Un kā Raimonds Vejonis domā to Karabaha atgriešanu Azerbaidžānai — ar visiem iedzīvotājiem, vai tobrīd jau «taisnīgi» atbrīvotu no armēņiem?
Es arī par to, ka tas gruzdošais konflikts ir jāatrisina. Bet kāpēc Kosavā principi vieni, bet Azerbaidžanā citi?
Un atsaukšanās uz valstu teritoriālo nedalāmību no Latvijas puses ir īpāši ciniski, atceroties, kā mēs kļuvam neatkarīgi 1991.gadā…

Известный политолог Кристианс Розенвалдс высказался по следам недавних бакинских выступлений нынешнего президента Латвии на карабахскую тему: » Я тоже за то, чтобы этот тлеющий конфликт решать. Но почему в Косово принципы одни, а в Азербайджане другие?
И ссылка на территориальную целостность государств со стороны Латвии особенно цинична, — вспоминая, как мы стали независимыми в 1991 году…» (перевод с латышского мой.- Р.Х.).

Latviya Prezidenti Raymonds Veyonis:  //video.azertag.az/video/49898

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: