Anitras Bērziņas un Karinē Paronjancas mākslas izstāde.

Vasaras projekts „Flora Magica” kļūst par ikgadējo tradīciju! Anitra Bērziņa un Karinē Paronjanc aicinā savus draugus, mēdijus un vienkārši mākslas cienītājus uz gleznu izstādes atklāšanu 11.jūlijā plkst. 17:00 Latvijas Botāniskajā dārzā Kandavas ielā 2, Rīgā.
Šogad pasākums norisināsies „Rīgas Ziedu balles 2014 ietvaros”, kuru organizējas Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs.к4

«Flora Magica» :
9. jūlijs plkst.13.00 – preses konference mēdijiem
11. jūlijs plkst. 17.00 -19.00 – Ekspozīcijas svinīgā atklāšana (Ieeja tikai ar ielūgumiem!!! Pie ieejas izstādes viesus satiks mūsu administrators ar ielūgumiem!!!).
10. – 13. jūlijs plkst. 9.00-19.00 – Izstāde ir atvērta apmeklētajiem.
10. – 13.jūlijs plkst. 10.00-17.00 – Radošās apvienības RIGA ART – SKY ART organizētā darbnīca bērniem un pieaugušajiem „Zīmējums ar ogli”.
Sīkākā informācija „Rīgas Ziedu balle 2014”
http://www.botanika.lu.lv/puku-balle/

Anitras Bērziņas un Karinē Paronjancas mākslas izstāde Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā.
Vasaras vidus. Ziedi zied, dūc bites, un dabas maģija dzied kopā ar mums. Anitras Bērziņas audekli ir apstrādāti ar īpašu gruntu, kura sastāvā ir medus, kura ziedos vēl ir dzirdama bišu dūkšana. Pelni ar ko gruntēti audekli ir no Līgo vakarā iededzinātā ugunskura, kura ugunī sadeg gan Ziemassvētku eglīte, gan iepriekšējo Līgo svētku vainagi. Anitras gleznās krāšņi ziedu vainagi kombinējas ar kolāžām no vēstulēm un teikām, kuras nezinošs cilvēks nespēj nolasīt. Tie ir rituāli, senie latviešu ticējumi un saules cikla tradīcijas.
Karinē Paronjancas ziedošās gleznas ir pārpilnas ar simboliemun rituāliem atribūtiem, kuri kā burbuļošā Kaukāzas upe piešķir neticamu spēku, dzidrumu un svaigumu.Pāvi, kalni, pērles, granātāboli, adata un sieviešu papēdis ar asins pilienu –tie visi ir simboli– stāsti ar dziļu vēsturi, vēstules un teikas. Un kamēr burvīgie augļi zied uz šiem audekliem jūs varat nolasīt stāstus par vasaras vidus maģisko spēku ornamentos.Baudīt dzīves apliecinošo un bezkompromisa mākslas spēku.
Aicinām apmeklēt svinīgu izstādes atklāšanu 11.jūlijā 17:00 – 19:00.
Izstāde norisināsies no 10. līdz 13. jūlijam Latvijas Botāniskajā dārzā Kandavas ielā 2, Rīgā.
Darba laiks 9.00-19.00.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: