“Ārstēšanas mums šobrīd efektīvas nav»

Ārsts K. Rācenis norāda – nav jābūt ārstam, lai, salīdzinot vesela cilvēka un inficēta cilvēka plaušu attēlus, redzētu, cik lielas izmaiņas Covid-19 izraisošais vīruss atstājis plaušu audos. Vīruss organismā savairojas un izplatās strauji, vēl pirms cilvēks sajutis slimības simptomus. “Ārstēšanas mums šobrīd efektīvas nav, lai iznīcinātu pašu vīrusu. Tajā brīdī, kad cilvēks nokļūst slimnīcā, mums nav burvju zāles, kuras mēs varam iedot. (..) Diezin vai tādas zāles tiks iedotas tuvākajā laikā, būtībā viss tas, ar ko strādājam slimnīcā, ir komplikāciju ārstēšana, novēršana,” atklāj ārsts.

Ārsti uzskata – ir tikai divi veidi, kā sevi pasargāt: stingri epidemioloģiski ierobežojumi vai vakcīna. Stradiņa universitātes profesore Juta Kroiča norāda, ka jaunākie dati par vakcīnu efektivitāti norāda uz visu Latvijā lietoto vakcīnu iedarbīgumu.“Sekas pēc pārslimotas Covid-19 infekcijas, piemēram, neiroloģiskie, psihiskie, kognitīvie traucējumi, demence, koncentrēšanās spēju zudums, var būt daudz nopietnāki par vakcīnu izraisītām ļoti retām blakus parādībām,” atzīst profesore. 

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/arsti-kamer-nav-efektivas-covid-19-arstesanas-vieniga-izeja—āierobezojumi-vai-vakcina.a400610/

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: