11. decembrī plkst. 10.30 LU notiks vieslekcija «Armēņu genocīda pierādījumi un tā nolieguma cēloņi». О Геноциде армян (1915) будут говорить в Риге

11. decembrī plkst. 10.30, atsaucoties uz Starptautisko genocīda nozieguma upuru piemiņas un šī nozieguma novēršanas dienu, LU Sociālo zinātņu fakultātes J.Berlina auditorijā notiks Taners Aksams (Taner Akçam) un Šiobanas Nešas-Maršalas (Siobhan Nash-Marshall) vieslekcija «Armēņu genocīda pierādījumi un tā nolieguma cēloņi», kam sekos diskusija.

В Латвийском Университете гости из-за рубежа 11-го декабря с 10.30-ти в научном аспекте поднимут-рассмотрят вопросы Геноцида армян на территории Османской Турции-1915.

Pasākumu vadīs Dr. Didzis Kļaviņš.Uz lekciju un diskusiju aicināti visi interesenti.

Vēsturnieks Taners Aksam un filozofijas profesore Šiobana Neša-Maršala runās par Armēņu genocīda īpašajām iezīmēm un Turcijas valdību ilgstošajiem centieniem noliegt tā vēsturiskumu un slēpt ap to esošos dokumentāros pierādījumus.

Profesors Taners Akçam savā jaunākajā grāmatā “Killing Orders” sniedz būtisku skaidrojumu armēņu genocīda gadījumā izplūdušajām robežām starp faktiem un patiesību, izgaismojot gan Turcijas valdības paslēptos vai iznīcinātos dokumentus, kas satur slepkavības rīkojumus, gan pierādot šo rīkojumu autentiskumu.

Siobana Neša-Maršala savā priekšlasījumā pievērsīsies genocīda noliegšanas skaidrojumam, aplūkojot noliegumu kā būtisku genocīda akta sastāvdaļu. Viņa arī ieskicēs genocīda ideoloģiskās saknes. Vairāk informācijas par vieslektoriem skatīt ŠEIT.

https://www.szf.lu.lv/par-mums/zinas/zina/t/55990/

 

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: