Kristians Rozenvalds Kalnu Karabahā

Fb.2018.09.13. Jau vairākas stundas esmu bez telefona sakariem. Un tā tas turpināsies arī visi piektdienu, kamēr atradīšos pašpasludinātajā un pagaidām nevienas citas valsts neatzītajā Kalnu Karabahas Republikā. Formāli tā nav arī Armënija, te ir pašiem savs telefona kods. Bet tomēr nav starvalstu attiecības, visdrīzāk tāpēc te nestrādā roumings ne tikai man, bet arī kolēģiem no Ungārijas un Itāļijas. Iespējams, sankciju draudi no Azerbaidžānas, līdzīgi kā Eiropas kompānijām iespējamās nepatikšanas par sadarbošanos ar Krimu.
Bet atmetos globālo politiku, esmu priecīgs. Ļoti labi! Izbaudīšu dzīvi bez telefona, tikai ar internetu viesnīca un ikkatrā kafejnīcā. Varbūt ar laiku pienāks brīdis, kad mobilie operatori piedāvās tikai datu sakarus, atsakoties no mobilā telefona sarunām un tarifiem, tāpat kā vēl nesen Lattelecom mudināja atteikties no fiksētajiem telefona sakariem, fokusējoties uz TV un internetu.
Kā redzams, izmantojot telefona aparātu, sazināties joprojām varu, un visus vajadzīgos zvanus šodien esmu veicis ar Whatsapp, Facetime vai Facebook.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: